بهترین ابزارهای ضد سرقت خودرو

۱۳۹۸ یکشنبه ۲۱ مهر در ساعت ۰۱:۰۷ ق.ظ

بهترین ابزارهای ضدسرقت خودرو

اقدامات اساسی وجود دارد که می توانید برا کاهش احتمال سرقت خودرو و قطعات جانبی انجام دهید. هنگام پارک نمودن خودرو هرگز حتی برای دقایقی سوئیچ خودرو را جا نگذارید. از گذاشتن اشیاء با ارزش در معرض دید خودداری کنید. حتی اگر برای ۵ دقیقه خودرو را ترک میکنید حتما درب خودرو را قفل کرده و در مکان امنی پارک کنید. همچنین ابزارهای متعددی برای جلوگیری از سرقت خودرو و لوازم جانبی وسیله نقلیه خود استفاده کنید. دزدگیر به تنهایی نمی تواند امنیت ۱۰۰ درصد برای خودرو و همه قطعات یدکی جانبی را بوجود آورد به همین دلیل نصب قطعات ضد سرقت مکانیکی احتمال سرقت را کاهش می دهد.

۱- قفل فرمان خودرو

ابزاری بسیار کاربردی ست با نصب آسان که از چرخش و حرکت فرمان خودرو جلوگیری می کند. جنس فلزی مقاوم این ابزار ضد سرقت مانع برش توسط سارقان می شود. اساس کار قفل فرمان ها باز و بسته شدن کشویی ست. قفل فرمان های موجود در بازار اسامی مختلفی مثل قفل عصایی کلاغی معمولی، قفل فرمان دوبل بدون دسته، قفل عصایی دوبل دسته دار، قفل فرمان رمزدار، قفل فرمان تاشو، قفل فرمان باتومی، قفل فرمان بیسبالی دارند.

 

۲- قفل پدال خودرو (ضد سرقت)

این ابزار ضد سرقت مانع حرکت پدال های خودرو می گردد. سارقان با دیدن این قطعه جانبی ضدسرقت فکر نزدیک شدن به خودروی شما را از سر بیرون میکنند. زیرا باز نمودن قفل پدال مستلزم صرف زمان و انرژی زیاد است همچنین با سروصدایی که از بریدن این قطعه فلزی مقاوم تولید می شود هرگز این ریسک را نخواهند کرد.

 

۳- قفل لاستیک زاپاس ( زاپاس بند)

لاستیک زاپاس خودروها معمولاً بسیار قابل سرقت می باشد و معمولا ًهیچگونه قطعه یدکی حفاظتی برای لاستیک تعبیه نشده است. از اینرو با نصب قفل ضد سرقت زاپاس خیال تان راحت است. نصب زاپاس بند بسیار آسان است. زاپاس بند از چند قطعه مجزا تشکیل شده که دو طرف لاستیک زاپاس نصب شده و با کلید قفل می شود. جهت مشاهده نصب قفل زاپاس بند به لینک کانال تلگرام آسیایدک سربزنید.

https://telegram.me/asianayadak

 

۴- محافظ کامپیوتر خودرو(ایسو بند)

هیچ خودرویی بدون کامپیوتر حرکت نمیکند. در صورت به سرقت رفتن زمان بسیار زیادی برای خرید مجدد از شما خواهد گرفت. بهترین راه پیشگیری از سرقت این قطعه با ارزش موتوری ست. محافظ ضد سرقت کامپیوتر خودرو صفحاتی فلزی ست که سطح ایسو را پوشش می دهد و مانع دسترسی سارقان می گردد. تنها خودروی تندر ۹۰(ال ۹۰) دارای محافظی ست که همزمان از کامپیوتر و باطری حفاظت می کند.

 

۵- قفل ایمنی کاپوت (ضد سرقت کاپوت خودرو)

کاپوت پوششی غیر ایمن برای قطعات مهم موتوری ست که براحتی بعد از باز کردن جلو پنجره می توان به محفظه موتور خودرو دسترسی یافت. ضد سرقت کاپوت در بخش جلویی کاپوت نصب میشود و با کلید باز و بسته می شود.

 

۶- محافظ صندوق عقب خودرو

ما معمولا اشیاء باارزش و لاستیک زاپاس را درون صندوق عقب خودرو نگه میداریم. اما آیا می دانید صندوق عقب پژو ۴۰۵ امنیت بسیار پایینی دارد؟ با نصب قطعه ضد سرقت سه تیکه صندوق این مشکل رفع میشود.

 قفل های سوئیچی  درب و صندوق ضدسرقت

این قفل ها با مغزی از جنس برنجی به سوئیچی دری برنجی(قفل سوئیچی مخصوص دو درب) و سوئیچی سری برنجی(قفل سوئیچی مخصوص دو درب و صندوق) شناخته می شوند. سوئیچی سری قطعه یدکی ضدسرقت برای درب ها و صندوق عقب خودرو می باشد که امکان وارد کردن شیئ فیزیکی به درون قفل وجود ندارد.

۸-محافظ دستگیره درب
ابزاری کارآمد و مقاوم در برابر ورود اشیاء فلزی برای بازنمودن درب ها توسط سارقین میگردد.

اخطار
خیر
بله